آشنایی با انواع ممبر های تلگرام

انواع ممبر تلگرام

وجود شبکه های اجتماعی مختلف در بستر اینترنت زمینه رشد کسب و کارهای مختلف را فراهم ساخته است. از جمله این شبکه‌های اجتماعی می‌توان به پیام رسان تلگرام اشاره کرد. پیام رسان تلگرام از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی با امنیت بالا به حساب می‌آید.

این پیام رسان امکانات مختلفی در اختیار کاربران قرار می‌دهد همچنین کار با آن نیز آسان است و نیازمند به داشتن دانش خاصی نیست و هر کاربر عادی می‌تواند این اپلیکیشن را از برنامه های بازار و گوگل پلی دانلوده کرده و بر روی گوشی همراه خود نصب کند. خوشبختانه این برنامه در دو نسخه دسکتاپ و موبایل ارائه می‌شود.

امکاناتی مانند کانال و گروه ارائه شده در تلگرام به کسب و کارهای مختلف کمک کرده است  تا بتوانند فروش خود را در تلگرام نیز رونق بخشند، اما چگونه ممبرها  را به کانال‌ و گروه های تلگرام خود اضافه کنیم و چگونه آن ها را افزایش دهیم؟ زیرا تعداد ممبر با میزان فروش در تلگرام رابطه مستقیم دارد. در ابتدا بهتر است با انواع مببر های تلگرام شناخت پیدا کنیم.

انواع ممبر تلگرام

ممبر‌های تلگرام انواع مختلفی دارد از این رو اگر شما به دنبال افزایش فروش خود در پیام رسان تلگرام هستید باید با انواع مببرهای تلگرام آشنا شوید و درک صحیحی از آن پیدا کنید.

  • ممبر اجباری
  • ممبر قفلی
  • ممبر پاپ آپ
  • ممبر اسپانسر پروکسی یا ممبر پروکسی
  • ممبر گروه به گروه
  • ممبر گلد

ممبر اجباری

ممبر اد اجباری یکی از روش های افزایش ممبر کانال ‌ها و گروه های تلگرامی است، شما می‌توانید آن را به کانال یا گروه تلگرامی خود اضافه کنید، اد ممبر اجباری  مناسب افرادی می‌باشد که کسب و کار تازه ای راه اندازی کرده اند. البته نکته ای که قابل اهمیت است و باید به آن توجه کرد ریزش ممبر می‌باشد. این روش ریزش زیادی دارد و برای جلوگیری از ریزش شما می‌توانید از متن های طنز و کلیپ های جذاب استفاده کنید و سپس به معرفی کسب و کار و محصول خود اقدام کنید.

ممبر قفلی

ممبر اد قفلی همان ممبر اجباری بوده و دارای ویژگی های اضافه تر می‌باشد. دلیل آمدن ممبر قفلی به جای ممبر اجباری، ریزش ممبر اجباری بوده است. استفاده ممبر قفلی در کانال ها و گروه  های تلگرامی باعث شده است که کاربران در کانال یا گروه همچنان بمانند و در صورتی که از کانال ها و گروه ها خارج شوند به صورت خودکار مجددا اضافه خواهند شد. در این روش کاربران در گروه ها باقی می‌مانند و شما می‌توانید از این فرصت جهت تبلیغات و فروش محصولات خود استفاده کنید.

ممبر پاپ آپ

ممبر پاپ آپ از دیگر روش های جذاب ممبرگیری می‌باشد که کاربر با رضایت خود وارد کانال و گروه شما می‌شود، دقت داشته باشید این روش نیز مانند اد ممبر اجباری دارای ریزش بسیار می‌باشد. بعد از عضو گیری برای کانال و گروه خود شما باید تمام تلاش و سعی خود را جهت تولید محتواهای جذاب به کاربگیرید تا از ریزش کاربران جلوگیری به عمل آید.

روش کار ممبر پاپ آپ به این صورت است که هنگام ورود کاربر به تلگرام، کانال یا گروه شما به آن ها پیشنهاد می‌شود و کاربر با رضایت خود به شما ملحق می‌گردد.

ممبر اسپانسر پروکسی یا ممبر پروکسی

پیام رسان تلگرام از محبوب ترین پیام رسان های شناخته شده می‌باشد که بستر مناسبی نیز برای گسترش کسب و کارها فراهم ساخته است، اما به دلیل اعمال فیلترینگ بر روی این شبکه سبب شد کاربران برای اتصال به تلگرام از فیلترشکن یا پروکسی استفاده کنند. زمانی که کاربران از طریق پروکسی به تلگرام می‌پیوندند کانال و گروه شما به صورت خودکار از طریق تبلیغات پروکسی به کاربران نمایش داده شود و کاربران بر اساس نیاز خود عضو کانال شما می‌شوند.

ممبر گروه به گروه

اد ممبر گروه به گروه یکی از روش های مطمئن برای کسب و کار های جدید می‌باشد. در این روش اعضای گروه و کانال های دیگر به صورت هدفمند وارد کانال شما می‌شوند و ریزش کمتری نسبت به دیگر روش ها دارد. طریقه کار اد ممبر گروهی به این شکل است که شما لینک  گروه و کانال خود را در گروه های مشابه قرار می‌دهید و کاربر با توجه به هدفی که دارد عضو گروه شما می‌شود.

بطور مثال گروه شما در رابطه با ارزهای دیجیتال می‌باشد در این صورت شما نیازمند کاربرانی هستید که در زمینه ارزهای دیجیتال فعالیت می‌کنند و یا قصد شروع فعالیت را دارند در این صورت لینک گروه شما در گروه های ارزهای دیجیتال قرار داده می‌شود که در این روش کاربران هدفمند وارد گروه شما می‌شوند و به این روش اد ممبر گروه به گروه می‌گویند.

ممبر گلد

ممبر گلد شباهت بسیار نزدیکی به ممبر اجباری دارد با این تفاوت که در روش اد ممبر اجباری در روز کاربر به 20 الی 30 کانال یا گروه اضافه می‌شود اما در روش اد ممبر گلد کاربر در یک روز به 2 الی 3 کانال و گروه اضافه می‌شود که این روش نسبت به اد ممبر اجباری با کیفیت تر است و بازدهی بیشتری دارد.

majid
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *