معرفی بهترین ربات ترجمه تلگرام

بهترین ربات ترجمه تلگرام

یکی از امکانات جالب که توسط ربات‌های تلگرام ایجاد شده، مترجمی است. در تلگرام ربات‌های ترجمه زیادی وجود دارند، که هر کدام ویژگی‌ها و قابلیت‌های خاص خود را دارند. انتخاب بهترین ربات ترجمه به نیاز و سلیقه شما بستگی دارد. ما می‌خواهیم بهترین ربات‌های ترجمه تلگرام را معرفی کنیم. کار کردن با این ربات‌های ترجمه بسیار ساده است و تنها کافی‌ است آیدی (username@) ربات را در تلگرام تایپ کرده و وارد آن شوید. با قابلیت‌هایی که این ربات‌ها دارند، می‌توانید متن خود را بلافاصله ترجمه کنید.

بهترین ربات ترجمه تلگرام

پلتفرم تلگرام یکی از ساده‌ترین و راحت‌ترین پیام‌رسان‌ها برای کاربران در دنیای مجازی است. ابزارهای متعددی برای مخاطب‌ها در نظر گرفته شده است؛ از جمله بهترین ربات دانلود از اینستاگرام یا یوتیوب را می‌توان به راحتی پیدا کرد. به‌علاوه شما برای ترجمه متون خارجی، اسناد مهم، متن‌ها و دیالوگ‌ها، ترجمه از زبانی به زبان مختلف، نیازمند Google Translate نیستید.

شما می‌توانید از خدماتی که ربات‌های ترجمه در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند در حین مسافرت، جلسات کاری یا گفتگو با اشخاص می‌توانید استفاده کنید. در ادامه به معرفی تعدادی از ربات‌های ترجمه تلگرام به همراه کاربرد‌های آن‌ها میپردازیم.

ربات ترجمه Translate_ai_bot

یکی از ابزارهای محبوب هوش مصنوعی در تلگرام، ربات ترجمه Translate_ai_bot است. شما از طریق پلتفرم تلگرام به راحتی می‌توانید به قابلیت‌های تبدیل متن یا پیام صوتی از یک زبان به زبان دیگر ربات ترجمه دسترسی پیدا کنید. به عنوان رباتی که از هوش مصنوعی استفاده می‌کند، ترجمه‌های قابل قبولی را می‌توانید دریافت کنید. افرادی که به دنبال خدمات ترجمه با کیفیت هستند، این ربات گزینه‌ی مناسبی می‌باشد.
آیدی تلگرام ربات: Translate_ai_bot@

ربات ترجمه Yandex.translate

یکی از مهم‌ترین مزایای ربات Yandex.translate قابلیت ترجمه دیالوگ‌ها در چت است. با این ربات کاربران به راحتی می‌توانند، با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. برای شروع کار، لازم است وارد ربات ترجمه شوید، گزینه‌ی From را انتخاب کرده و سپس زبان مورد نظر را پیدا کنید.
آیدی تلگرام ربات: YTranslateBot@

ربات ترجمه Languagebot

از دیگر ربات‌های کاربردی در زمینه ترجمه Languagebot است. این ربات ترجمه به شما کمک می‌کند تا تفسیر دقیقی، از معنی کلمات از هر زبان دیگری را به دست آورید. همچنین این قابلیت را برای کاربران فراهم می‌کند، تا به معنی کلمات بومی دست پیدا کنند. در ربات ترجمه Languagebot املای کلمات چک می‌شود و همچنین متن را به گفتار می‌توان تبدیل کرد. از کاربردهای مهم این ربات  کردن یا تبدیل فایل صوتی به نوشتار است.
آیدی تلگرام ربات: thelanguagebot@

ربات ChatGPTbot

رباتی که بدون شک پاسخ هر سوال شما را می‌داند، ChatGPTbot است. علاوه بر اطلاعات جامعی که می‌تواند در حوزه‌های مختلف در اختیار شما قرار دهد، ترجمه کردن است که از ویژگی‌های برجسته این bot است. این ربات توانایی خلاصه کردن متن، صفحه وب سایت یا ویدیویی از یوتیوب را دارد. ربات ChatGPT متن‌ها را ترجمه و اصلاح می‌کند. وارد ربات شوید و گزینه‌ی menu/ را انتخاب کنید.
آیدی تلگرام ربات: chatgpt_tfrbot@

بهترین ربات های ترجمه تلگرام

 

ربات ترجمه Language Translator

شما می‌توانید برای بهبود کیفیت ترجمه خود از ربات Language Translator بهره ببرید. با این ربات می‌توانید به راحتی هر زبانی را به زبان دیگر ترجمه کنید. برای شروع ترجمه، صرفا لازم است، وارد ربات شوید و بر روی گزینه‌ی set/ برای انتخاب زبان مورد نظر کلیک کنید. سپس از بین لیست زبان‌هایی که برای شما فرستاده شده، زبان دلخواه خود را انتخاب کنید. ربات را به صورت درون خطی  (Inline bots) می‌توانید استفاده کنید؛ همچنین قابلیت اضافه کردن آن به گروه‌ها وجود دارد.
آیدی تلگرام ربات: lang_translate_bot@

ربات ترجمه ReadUp Inline Translator bot

اگر به صورت درون خطی (Inline bots) می‌خواهید زبان را ترجمه کنید ربات ReadUp Inline Translator پیشنهاد ما به شما است. ابتدا وارد ربات شوید و منبع زبانی خود را انتخاب کرده و بر روی start/ کلیک کنید. صرفاً کافی است یک پیام برای ترجمه تایپ کنید، منوی ربات با پیام ترجمه شده، برای شما باز می‌شود و می‌توانید آن را ارسال کنید.
آیدی تلگرام ربات: readup_bot@

ربات ترجمه Lingvanex Translator bot

اگر به دنبال یک ربات ترجمه بسیار خوب همراه با دیکشنری هستید، Lingvanex Translator bot گزینه پیشنهادی ما به شما است. این ابزار برای شما قابلیت ترجمه متن و کلمات را فراهم می‌کند. همچنین به راحتی متن را به گفتار تبدیل می‌کند و برای معنی هر کلمه یک تعریف ارائه می‌دهد. برای دریافت تعریف معنی کلمات meaning/ را در ربات انتخاب کنید. به‌علاوه با کلیک بر روی گزینه bookmark/ متن ترجمه شده را به بوک مارک اضافه کنید.
آیدی تلگرام ربات: lingvanexbot@

ربات Transcriber Bot

با قابلیت تبدیل پیام‌های صوتی و عکس‌ها به متن، Transcriber Bot در بین دیگر ربات‌ها جایگاه خوبی می‌تواند پیدا کند. این ربات ترجمه، می‌تواند بیشتر از ۲۰ زبان مختلف را از بین پیام‌های صوتی ترجمه کند. همچنین توانایی ترجمه هر متنی در عکس‌ها را به هر زبان دیگری دارد. برای شروع کار با این ربات، وارد آن شوید و برای ترجمه عکس enable_photos/ را انتخاب کنید. پیام صوتی را ارسال کنید تا ربات آن را ترجمه کند. قابلیت دیگری که با این ربات، می‌توانید آن را بسازید، Qr Code است.
آیدی تلگرام ربات: Transcriberbot@

ربات ترجمه Translate Google Languages Bot

از دیگر ربات‌های مطرح در زمینه ترجمه، Translate Google Languages bot است. با توانایی ترجمه کردن بیشتر از ۷۸ زبان مختلف، در دسترس تمامی کاربران تلگرام قرار گرفته است. وارد ربات شوید وبر روی Start کلیک کنید. سپس می‌توانید متن یا جمله‌ مورد نظر خود را بفرستید و از بین ۷۸ زبان، یکی را به دلخواه انتخاب کنید تا ربات آن را برای شما ترجمه کند.
آیدی تلگرام ربات: betterTranslatebot@

ربات ترجمه Translator Bot

یکی از ساده‌ترین و کاربردی‌ترین ربات‌های در دسترس کاربران تلگرام، Translator Bot است. تمامی متون را می‌توانید با این ربات به راحتی ترجمه کنید. با انتخاب گزینه list/ می‌توانید از زبان‌های پشتیبانی شده در این ربات استفاده کنید. همچنین با افزودن ربات ترجمه به گروه‌ها تمامی کاربران می‌توانند از قابلیت‌های Translator Bot بهره ببرند.
آیدی تلگرام ربات: the_translatorBot@

سخن پایانی

تلگرام با ارائه فضای کاربر پسند (User Friendly) و در اختیار قرار گذاشتن امکانات و ابزارهای متعدد، تبدیل به پلتفرم محبوبی شده است. یکی از ابزارهایی که در این پیام‌رسان بسیار کاربرد دارد، ربات‌های ترجمه هستند. 

همانطور که توضیح دادیم؛ این ربات‌ها به افراد در زمینه‌های مختلف در ترجمه معانی کلمات و جمله‌ها کمک می‌کنند. امیدواریم که با استفاده از این امکانات به راحتی با افراد مختلف در سراسر دنیا ارتباط برقرار کنید. در نهایت الگوریتم‌های این ربات‌ها سرعت عمل در ترجمه را برای کاربران فراهم می‌کنند؛ درنتیجه به راحتی معنی هر متنی در اختیار شما قرار می‌گیرد.

majid
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *