تلگرام, خدمات

فروش ممبر پاپ آپ تلگرام

معرفی و فروش ممبر پاپ آپ تلگرام

فروش ممبر پاپ آپ تلگرام

فروش ممبر پاپ آپ تلگرام

به جرات می توان گفت که پیام رسان تلگرام ، محبوب ترین پیام رسان در میان مردم ایران است. این برنامه با قابلیت های متوع ، امکانات زیاد و سرعت بالایی که دارد توانسته روز به روز بر محبویت خود بیافزاید. بسیاری از مردم برای هماهنگی های کارهای روزمره و ارتباط با دوستان و آشنایان خود از تلگرام استفاده می کنند. قابلیت راه اندازی کانال در تلگرام دنیایی از کاربرد و مصارف را ایجاد نمود. کانال های بسیاری با اهداف متنوعی از قبیل ، فروش کالا و خدمات ، تبلیغات ، موزیک و فیلم ، اطلاع رسانی و … در تلگرام اقدام به فعالیت نمودند که هرکدام از آن ها مخاطبین و کاربران خودشان را دارند.

مردم به توجه به علایق و سلیقه ای که دارند در کانال های متناسب عضو و از محتوا و خدمات آن ها بهره مند می شوند. قطعا هرچه اعضای واقعی و فعال یک کانال تلگرامی بیشتر باشد ، آن کانال از توفیق بیشتری برخوردار است. این مساله باعث شده تا ادمین ها در صدد افزایش جمعیت کانال خود بر آیند. قاعدتا روش های متنوعی برای افزایش جمعیت اعضای یک کانال تلگرامی وجود دارد.

یکی از بهترین روش ها برای افزایش جمعیت کانال ، استفاده از ممبر پاپ آپ می باشد. که در ادامه به طور مفصل آن را توضیح می دهیم.


برای افزایش تعداد ممبر کانال های تلگرامی چندیت روش وجود دارد. یکی از همین روش ها افزایش ممبر بع صورت پاپ آپ می باشد.

بخوانید راجب  خرید ممبر فروشگاهی

در این روش افراد به اجبار وارد کانال شما نمی شوند همچنین ممبر فیکی هم در کار نیست. بلکه با توجه به تعداد سفارشی که ما در وبسایت ممبر پارس ثبت می نمایید ، تبلیغات کانال شما به کاربران تلگرام حسن استفاده از این اپلیکیشن داده می شود و آن ها در صورت تمایل عضو کانال شما می شوند. در این روش که به اسم ممبر پاپ آپ تلگرام مرسوم است این عمل به قدری تکرار می شود که تعداد ممبر سفارش داده شده از سوی شما به صورت کامل انجام شود

نکته مهم قابل توجه اینست که هنگام انجام سفارش هیچ گونه پستی در کانال نباید گذاشته شود.

همچنین این روش از طریق نسخه های غیر رسمی تلگرام مانند موبوگرام ، طلا گرام و … قابل اجرا است

پس از اینکه سفارش شما به صورت کامل انجام شد بازدید از پست های کانل شما افزایش پیدا می کند. همچنین چون افراد و اکانت های عضو شده و جدید واقعی هستند ، لطفا در پست گذاری دقت نمایید که پست های شما هم بصورت محتوایی و هم بلحاظ تعداد و نظم در پست گذاری مناسب باشند زیرا کاربر در صورت خسته شدن از مطالب کانال شما از ان خارج می شود. در نتیجه این روش در صورت عدم محتوی گذاری مناسب و جذب علاقه کاربر موجب ریزش ان نیز می شود.

 

مزایای ممبر پاپ آپ:

 • این روش برای کانال های فروشگاهی بهترین نوع افزایش ممبر است.
 • در این روش ریزش ممبر های نسبت به بقیه روش ها کمتر است.
 • اعضای کانال به اختیار خود عضو کانال شما می شوند و واقعی هستند.
 • همراه با افزایش اعضای کانال بازدید پست های کانال نیز افزایش می یابد.
بخوانید راجب  اکانت مجازی

 

برای خرید ممبر پاپ آپ کلیک کنید.

 

فروش ممبر پاپ آپ تلگرام

فروش ممبر پاپ آپ تلگرام

نوشته های مشابه

2 دیدگاه در “فروش ممبر پاپ آپ تلگرام

 1. مهدی نوده گفت:

  من سفارش دادم کی میزنین

  1. admin گفت:

   5دقیقه بعد تکمیل قربان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.