اطلاعات عمومی

اسنپ چت چیست؟

626262 - اسنپ چت چیست؟

 

قطعا شما هم یکی از کاربران شبکه جهانی اینترنت هستید و روزانه عکس و فیلم هایی را با دوستان خود و دیگران به اشتراک میگذارید. اما گاهی شما نمیخواهید عکس یا فیلمی را که برای دوستان خود ارسال میکنید آن را ذخیره کنند یا از آن سو استفاده کنند. در این زمان شما میتوانید از برنامه اسنپ چت استفاده کنید.

 

اسنپ چت چگونه کار میکند؟

شما وقتی در برنامه اسنپ چت مثلا یک سلفی از خود میگیرید این برنامه به شما تایمری نشان میدهد. شما میتوانید بین 1 تا 10 ثانیه یک عدد را انتخاب کنید. این بدان معنی است که وقتی مخاطب شما آن عکس را باز میکند فقط چند ثانیه ای که شما تعیین کرده اید زمان دارد تا آن عکس را ببیند. البته ناگفته نماند که مخاطب شما میتواند از آن اسکرین شات گرفته و آن را ذخیره کند. در این زمان برنامه به شما پیام میدهد که مخاطب از تصویر اسکرین گرفته است.

اسنپ چت چه قابلیت هایی دارد؟

هر برنامه ای پس از اینکه عرضه میشود سازندگان آن آپدیت هایی را برای آن در نظر میگیرند تا رضایت کاربران را به دست آورند. این برنامه نیز از این مورد مستثنی نیست. به مرور این اپلیکیشن مانند یه پیام رسان شد تا کاربران بتوانند بهتر از گذشته با یکدیگر در ارتباط باشند که این قابلیت ها شامل: استوری, ذخیره سازی, تایمر برای حذف دیتاو …

 

اسنپ چت و تاثییر منفی بر سلامت کودکان

از نتایج به دست آمده توسط انجمن سلطنتی بریتانیا نشان میدهد که این اپلیکیشن بعد از اینستاگرام بیشترین تاثییر منفی بر سلامت روان کودکان میگذارد. این تحقیق نشان میدهد که والدین مسئولیت سنگینی در قبال حفاظت از فرزندان خود در قبال این اپلیکیشن دارند.

این اپلیکیشن از چه سیستم عامل هایی پشتیبانی میکند؟

این برنامه تاکنون فقط برای موبایل عرضه شده و فقط از سیستم عامل های IOS و اندروید پشتیبانی میکند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.