چگونه ممبر کانال تلگرام خود را افزایش دهیم؟

افزایش ممبر کانال تلگرام

امروزه، کانال‌های تلگرام تبدیل به منبع در آمد بسیار خوبی شده‌اند. اما تنها با ممبر بالا می‌توان در آمد خوبی کسب کرد؛ بنابراین شما باید ترفندهای افزایش ممبر تلگرام را بلد باشید. با روی کار آمدن پروکسی‌ها و همچنین تلگرام‌های غیر رسمی، راهکارهای جدیدی برای جذب ممبر در تلگرام به وجود آمدند. تمامی راهکارهای جدید، مفید بوده و مانند روش‌های قدیمی که کلاهبرداری بودند، نیست. در ادامه برای این که با روش‌های جدید افزایش ممبر واقعی آشنا شوید، همراه ما باشید.

نحوه افزایش ممبر کانال تلگرام                                         

برای این که در تلگرام بتوانید ممبرهای واقعی کانال خود را افزایش دهید، دو راه کار اصلی بیشتر ندارید. یکی از راهکارها، این است که ممبر بخرید و دیگری بهره بردن از ترفندهای جذب مخاطب با استفاده از خلاقیت هست. هر کدام از این راه‌ها، روش‌های خاص خود را دارند و دارای مزایا و معایبی هستند که در ادامه به صورت مفصل به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

روش‌های بالا بردن اعضای کانال با استفاده از خرید ممبر

خرید ممبر، شامل روش‌هایی است که هزینه بر هستند، اما کارایی بسیار زیادی دارند و به سرعت ممبرهای کانال شما را افزایش می‌دهند. در این روش‌ها، بلافاصله پس از دادن سفارش، تعداد ممبر مشخصی به صورت واقعی دریافت خواهید کرد. در واقع برای این که سریع‌تر پیشرفت کنید، باید از این راه ممبرهای چنل خود را افزایش دهید.

خرید ممبر پاپ آپ

مطمئناً شما هم تا به‌حال از تلگرام‌های غیر رسمی مانند موبوگرام، تلگرام طلایی و… استفاده کرده‌اید. با استفاده از روش ممبر پاپ آپ می‌توانید کاربران برنامه‌های غیر رسمی تلگرام را جذب کانال خود کنید. معمولاً در روش پاپ آپ پس از این که سفارش خود را ثبت کردید، در تلگرام‌های غیر رسمی اعلانی برای افراد فرستاده می‌شود تا به کانال شما بیایند.

متن این اعلان معمولاً بدین صورت است که آیا شما می‌خواهید در این کانال عضو شوید؟ و دو جواب بله / خیر دارد. این روش، روش جذب ممبر اختیاری است و در واقع کاربران مجبور نیستند که در کانال شما عضو شوند.

خرید ممبر پروکسی

تقریباً می‌توان این ترفند افزایش ممبر تلگرام را شبیه به روش پاپ آپ دانست. بزرگ‌ترین تفاوت ممبر پروکسی با روش پاپ آپ در نوع کاربران جذب شده است. در واقع در این روش همان اعلانی که در تلگرام‌های غیر رسمی فرستاده می‌شود، این بار در تلگرام رسمی برای کاربران به نمایش در می‌آید.

در این روش که به آن حامی پروکسی یا اسپانسر پروکسی نیز می‌گویند، شما اسپانسر یک پروکسی شده و هزینه‌های آن را می‌دهید تا به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار داده شود، در عوض کانال شما در بالا صفحه و به عنوان اسپانسر نمایش داده خواهد شد. در این روش نیز همانند پاپ آپ، جذب ممبر به صورت اختیاری است و اجباری در عضو شدن وجود ندارد. روش پروکسی دارای دو نوع ساعتی و تضمینی بوده که هر کدام از آن‌ها ویژگی‌های خودشان را دارند و مناسب کانال‌های خاصی هستند.

ممبر پروکسی ساعتی

در این روش، کانال شما با توجه به هزینه‌ای که پرداخت کرده‌اید به مدت مشخصی در جایگاه حامی پروکسی به نمایش در می‌آید. در روش ساعتی، اگر محتوا کانالتان جذاب باشد به سرعت تعداد زیادی کاربر مفید جذب خواهید کرد. در واقع جذب ممبر کاملاً وابسته به جذابیت کانال شما برای بازدیدکنندگان است و نمی‌توان گفت دقیقاً چقدر به ممبرهای شما اضافه خواهد شد.

ممبر پروکسی تضمینی

روش پروکسی تضمینی، یکی دیگر از روش‌های افزایش ممبر تلگرام است که در آن خبری از ساعت مشخص نیست. در واقع تا زمانی به عنوان اسپانسر یا حامی پروکسی نمایش داده می‌شوید که تعداد کاربرانی که سفارش داده‌اید را جذب چنل خود کنید.

خرید ممبر اد قفلی

تا الان هر آن چه در رابطه با خرید ممبر گفته شد، مربوط به راه‌های اختیاری جذب ممبر بود. اما ممبر اد قفلی با روش‌های قبلی متفاوت بوده و روش جذب آن به صورت اجباری است. ترفند اد قفلی را به نوعی ممبر بدون ریزش نیز می‌نامند؛ زیرا افراد به اجبار وارد کانال شما شده‌اند و دیگر نمی‌توانند از آن خارج شوند.

از یک نظر این روش شبیه به پاپ آپ است، در واقع هر دو آن‌ها با کاربران تلگرام غیر رسمی، سروکار دارند. تنها در صورتی افراد می‌توانند از کانال شما خارج شوند که تلگرام فرعی خود را از روی گوشی، پاک کنند. معمولاً نهایت ریزشی که ممکن است در این روش انجام شود، حدود بیست درصد خواهد بود.

خرید ممبر اد اجباری

ممبر اد اجباری نوعی ترفند افزایش ممبر تلگرام به حساب می‌آید که بسیار شبیه به روش اد قفلی است. در هر دو این روش‌ها از کاربران تلگرام‌های غیر رسمی استفاده می‌شود و افراد به اجبار در چنل شما جوین می‌شوند. اما در روش اجباری اگر فردی از کانال شما لفت داد، دیگر نمی‌تواند به آن برگردد، روش اد اجباری خود نیز دارای دو نوع متفاوت است.

ممبر اد اجباری هیدن

در این روش، افراد جوین چنل شما می‌شوند و اصلاً خبری از عضو شدن خود ندارند. در واقع آن‌ها هیچ‌وقت از چنل شما نمی‌توانند خارج شوند و هیچ وقت نیز توانایی بازدید پست‌های شما را نخواهند داشت.

ممبر اد اجباری معمولی

در اد اجباری به صورت معمولی، افراد وارد کانال شما می‌شوند و برای آن‌ها نوتیفی مبتنی بر این که عضو کانال شما شده‌اند، می‌آید. آن‌ها در کانال شما حضور دارند و خودشان نیز با خبر هستند و می‌توانند پست‌های شما را نیز ببینند، همچنین از چنل شما لفت دهند.

روش‌های جذب ممبر با استفاده از ترفندهای خلاقانه

 برای افزایش ممبر تلگرام با ترفندهای خلاقانه، معمولاً نیاز به سرمایه زیادی ندارید و بیشتر باید صبر و حوصله به خرج دهید تا موفق شوید. البته که در برخی از روش‌ها باید مقداری هزینه کنید، اما به طور کلی هزینه‌های این روش در برابر روش‌های خرید ممبر بسیار کم‌تر است.

عضو شدن در گروه‌ها و سوپر گروه‌هایی که حوزه فعالیتشان با شما یکی است

شما باید در سوپر گروه‌های هم حوزه خود، فعالیت کنید و سپس هرز گاهی تعدادی پست از پست‌های منتخب خود در این گروه‌ها قرار دهید. در نظر داشته باشید، باید با صبر و حوصله جلو بروید و طبق زمان بندی درست از چنل خود در این گروه‌ها پست بگذارید. اگر مدیر گروه‌ها موافق این کار شما نبودند، باید با آن‌ها رابطه‌ای صمیمانه و دوستانه‌ای را برقرار کنید. به‌عنوان‌مثال هرز گاهی از گروه آن در کانال خود صحبت کنید و به نوعی تبلیغش را انجام دهید.

ارتباط با کاربران

از مهم‌ترین مسائل در حوزه اپلیکیشن‌های سوشال مدیا، ارتباط با کاربران است. در تلگرام، شما می‌توانید بسته به نوع کانال خود هر چند وقت یک بار از کاربرانتان بخواهید تا برای شما پست بسازند. به‌عنوان‌مثال موضوعی را مطرح کنید و از کاربران خود بخواهید در رابطه با آن، پست مطلوبی را تهیه کنند. در بین پست‌های تهیه شده، بهترین آن‌ها را انتخاب کرده و سپس به همراه اسم و مشخصات کاربر در کانالتان قرار دهید.

روش دیگر برای افزایش ممبر تلگرام با استفاده از ارتباط با کاربران این است که به سؤال‌های آن‌ها جواب بدهید. اگر کانال شما در زمینه مهارت یا محصولات خاصی فعالیت می‌کند، می‌توانید در کانال خود، اطلاع رسانی کنید که افراد سؤال‌های خود را از شما بپرسند.

برگزار کردن مسابقه

یکی از بهترین و خلاقانه‌ترین ترفندهایی که با آن می‌توانید تعداد زیادی مخاطب جذب کنید، جایزه گذاشتن است که مقداری هزینه نیز در بر دارد. البته که شما می‌توانید این هزینه را مطابق با درآمد خود تعیین کنید. به‌عنوان‌مثال اگر در ماه، ده میلیون تومان درآمد دارید، می‌توانید یک میلیون یا پانصد هزار تومان آن را به عنوان جایزه ماهانه برای کانال خود در نظر بگیرید.

بهتر است، یک چالش در کانال خود بگذارید و سپس به نفرات اول جایزه بدهید. سعی کنید یک روز خاص در ماه را به عنوان روز مسابقه معین کرده و هر ماه دقیقاً در همان روز چالش را برگزار کنید با این کار، کانال شما بیشتر بولد می‌شود و سر زبان‌ها می‌افتد.

ترفند افزایش ممبر کانال تلگرام

بهترین روش افزایش ممبر تلگرام

قبل‌تر، چند ترفند افزایش ممبر تلگرام  را به شما معرفی کردیم، اما مسئله این است که کدام روش برای چنل ما مناسب‌تر و بهتر خواهد بود. روش‌هایی که به صورت خلاقانه هستند، خواه یا ناخواه باید انجام شوند؛ زیرا چنلی موفق است که ممتد از این ترفندهای خلاقانه بهره ببرد. در واقع برای این که ممبرهای خود را نگهدارید و به تعداد آن‌ها بیفزایید، باید همیشه از روش‌های خلاقانه استفاده کنید. اما همانطور که می‌دانید در حال حاضر چنلی که از خرید ممبر استفاده نکند از دیگر رقبای خود عقب می افتد و همچنین زمان بسیار زیادی را از دست می‌دهد.

چنل شما در طول ماه، بالاخره ریزش خواهد داشت؛ بنابراین باید مقداری از درآمد خود را برای کانالتان، ممبر بخرید تا ریزش اعضا را جبران کنید و همیشه یک چنل پویا داشته باشید. حال، سؤال این است در بین روش‌های خرید ممبر، کدام روش برای چنل شما مناسب‌تر و بهتر است؟

بهترین روش خرید ممبر برای کانال نوپا

بسیار واضح و مبرهن است که یک کانال نوپا و تازه تأسیس در راه افزایش ممبر تلگرام باید از ممبرهای اکتیو و فعال بهره ببرد. در بین روش‌های خرید ممبر که گفته شد، روش حامی پروکسی، بهترین و اکتیوترین ممبرها را در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از راه پاپ آپ نیز برای افزایش ممبرهای کانال خود اقدام کنید؛ زیرا کاربران این روش نیز اکتیو و زنده هستند. اما کاربر تلگرام رسمی کیفیت و ارزش بیشتری نسبت به کاربران تلگرام غیر رسمی دارند.

چون کانال تازه‌کاری هستید، حتماً از راه تضمینی پروکسی استفاده کنید؛ زیرا روش ساعتی بازده خوبی برایتان نخواهد داشت و افراد مجذوب کانال تازه کار نمی‌شوند. در سمت مقابل در روش تضمینی به‌عنوان‌مثال تا دو هزار نفر وارد چنل شما نشوند، شما همچنان به عنوان اسپانسر در بالا صفحه نشان داده می‌شوید.

آیا روش‌های اد اجباری و اد قفلی مناسب یک کانال تازه کار است؟

در بین روش‌های خرید ممبر تلگرام از اد قفلی و اد اجباری نیز صحبت شد. همانطور که مشاهده کردید، این روش‌ها، آن چنان ممبرهای فعال و خوبی تحویل شما نمی‌دهند. در واقع بیشتر این کاربران همان حالت فیک و مرده را دارند و اگر می‌خواهید، این روش را به کار ببرید، حتماً باید در کنار ترفند پروکسی و پاپ آپ از آن‌ها استفاده کنید. به طور کلی اد قفلی و اد اجباری تنها آمار ممبرهای چنل شما را بالا خواهند برد و آن چنان تأثیری در بالا رفتن سطح فعالیت کانال شما نخواهند داشت.

بهترین روش خرید ممبر برای کانال‌های قدیمی تلگرام

اگر از قدیم فعالیت می‌کنید و کانالتان به تعداد مطلوبی از ممبر رسیده است در بین روش‌های خرید به شما پیشنهاد می‌کنیم از ترفند ممبر پروکسی و اد اجباری استفاده کنید. فرق چندان زیادی نمی‌کند که شما از اسپانسر ساعتی استفاده می‌کنید یا این که به صورت تضمینی، سفارش خرید ممبر خود را داده‌اید.

در هر دو روش افزایش ممبر تلگرام به صورت پروکسی ساعتی یا پروکسی تضمینی، تعداد مناسبی از ممبر جذب کانال شما خواهند شد. اما، اگر بخواهیم انتخابی داشته باشیم، نوع ساعتی به دلیل هزینه کمتر می‌تواند گزینه مناسب‌تری برای شما باشد. از آن جایی که کانالتان سروشکل گرفته است و در طی یک یا دو ساعت تعداد مشخصی از چنلتان بازدید می‌کنند مطمئناً از بین  افراد بازدیدکننده، تعداد زیادی جذب چنل شما خواهند شد.

از طرفی به دلیل بالا بودن ممبرهای شما، احتمال ریزش آن هم در تعداد بالا وجود خواهد داشت. شما باید با استفاده از اد اجباری در زمان‌های ریزش، آمار تعداد ممبرهای کانال خود را بالا نگهدارید تا از ریزش ناگهانی ممبرهای اکتیو و فعال جلوگیری کنید.

ساده‌ترین راه افزایش ممبر تلگرام

همانطور که می‌دانید استفاده از ترفندهای خلاقانه اصلاً کار ساده‌ای نیست و نیاز به صبر و گذر زمان و همچنین آنالیزهای حرفه‌ای دارد. اما در بین این ترفندها، استفاده از جایزه و چالش‌ها یکی از ساده‌ترین کارها برای جذب ممبر تلگرام است. در بین روش‌های خرید ممبر، استفاده از ترفند اسپانسر پروکسی، کار ساده‌تری است.

شما باید یک سایت معتبر را پیدا کنید و سپس درخواست سفارش دهید تا بر روی برخی از پروکسی‌ها به عنوان اسپانسر معرفی شوید. این کار نه تنها بسیار ساده و راحت است، بلکه مفید نیز بوده و کاربران اکتیو و فعالی را در اختیار شما می‌گذارد.

اپلیکیشن‌های افزایش ممبر کانال تلگرام

استفاده از اپلیکیشن‌ها، یکی دیگر از راه‌های افزایش ممبر تلگرام است که می‌توانید این برنامه‌ها را از بازار، گوگل پلی و مایکت دانلود کنید. استفاده از این برنامه‌ها، چندان مناسب نیست؛ زیرا ممبرهای آن‌ها فیک هستند و خدمات چندان مطلوبی در اختیار شما نمی‌گذارند. اما ممکن است گاهی اوقات به این برنامه‌ها نیاز داشته باشید؛ بنابراین در ادامه تعدادی از آن‌ها را به شما معرفی می‌کنیم تا در کنار روش ممبر پروکسی و پاپ آپ از آن‌ها نیز استفاده کنید.

افزایش ممبر با ممبرزگرام

ممبرزگرام یکی از اپلیکیشن‌های افزایش ممبر چنل تلگرام بوده که در گوگل پلی قرار گرفته است و شما می‌توانید آن را از وب سایت‌ها نیز دانلود کنید. قابلیت‌های زیر بیانگر مفید بودن، ممبرزگرام در برخی از مواقع است.

 • افزایش ممبر به صورت رایگان
 • دریافت 2 سکه بابت هر عضویت شما در چنل‌های دیگران
 • عضویت و بازدید خودکار برای دریافت سکه
 • بازدید پنج پست آخر چنل
 • صرفه جویی در مصرف اینترنت
 • قابلیت گزارش کانال معیوب

افزایش ممبر با member gir 20

نرم افزاری که در بستر گوگل پلی قرار نگرفته است، اما می‌توانید فایل نصبی آن را از طریق وب سایت‌ها پیدا کنید و آن را نصب کنید. برنامه member gir 20 ویژگی‌های زیر را دارد.

 • افزایش ممبر به صورت رایگان با سکه داخل برنامه
 • اپلیکیشن کاربر پسند و ساده
 • امکان دریافت سکه با عضویت در کانال‌های مختلف

افزایش ممبر با ممبر پلاس

این برنامه نیز در گوگل پلی قرار نگرفته است، اما می‌توانید آن را از درون مایکت، نصب و دانلود کنید. این اپلیکیشن، ویژگی‌های زیادی دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت.

 • افزایش اعضای چنل تلگرام تا سقف دویست هزار ممبر
 • سرعت بالا
 • افزایش بازدید پنجاه پست آخر درون چنل شما
 • استارت اتومات
 • پشتیبانی آنلاین و سریع آن هم در تلگرام

سخن پایانی

در این مطلب، تعدادی از ترفندهای افزایش ممبر تلگرام را به شما معرفی کردیم. همچنین مزایا و معایب این ترفندها را بررسی کرده و سپس بسته به نوع چنلتان، بهترین و ساده‌ترین راه را به شما پیشنهاد دادیم. برخی از برنامه‌های مشهور افزایش ممبر کانال تلگرام را معرفی کردیم که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید. اما در نظر داشته باشید، ممبرهای فیک چیزی جز دردسر نخواهند بود.

شما می‌توانید متناسب با چنل خود و بودجه‌ای که دارید، به سراغ یکی از روش‌های خرید ممبر بروید تا نتیجه مطلوب‌تری بگیرید. در این مطلب هم چنین برخی از روش‌های خلاقانه برای جذب ممبر را شرح دادیم که می‌توانید با آن‌ها ممبرهای خود را در چنل نگهدارید و همچنین آن‌ها را با گذشت زمان افزایش دهید.

majid
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *