اطلاعات عمومی

کلاب هاوس

شیبثیبشص - کلاب هاوس

چندی پیش اپلیکیشنی ظهور کرد که نظر تمام جهان را به خود جلب کرد. بعد از انتشار آن ثروتمندان مطرح دنیا در تلویزیون و یا شبکه های دیگر اجتماعی از آن حرف زدند. کلاب هاوس مکانی است که چندین نفر به طور همزمان میتوانند با یکدیگر به بحث  و گفت و گو بپردازند و سایر افراد شنونده آن گفت و گو باشند.

 

کلاب هاوس چه سیستم عامی هایی را پشتیبانی میکند؟

این شبکه اجتماعی در اختیار افرادی است که سیستم عامل IOS دارند و به گفته مالکان این اپلیکیشن بزودی نسخه اندروید آن هم روانه عرضه می‌شود. هرچند که همین حالا هم برخی دارندگان اندروید با استفاده از نسخه فیک امکان استفاده از کلاب هاوس را دارند.

شگفتی سازی به نام کلاب هاوس

برنامه ای که فقط برپایه صوت است و نه متنی وجود دارد و نه تصویری تصور نمیشد که اینگونه بخواهد بین افراد جا باز کند و خود را به عنوان یک اپلیکیشن قدرتمند معرفی کند. این برنامه توانست در مدت زمان کوتاهی وارد موبایل های مردم شود و زمانی که برای اندروید نیز عرضه شود میتواند تعداد نصبی های خود را به شدت افزایش دهد.

چگونه با کلاب هاوس کار کنم؟

به‌طور اجمالی کلاب‌ هاوس رابط کاربری سختی ندارد؛  تالار گفت‌وگو همان فید اصلی روم‌هایی است که برنامه به شما نمایش می‌دهد تا در صورت درخواست شما وارد یکی از روم‌های مورد نظرتان شوید. در قسمت فوقانی این اپلیکیشن پر سر و صدا می‌توانید به پروفایل شخصی خویش، روم‌های،اعلانات و  صفحه‌ی ارسال دعوت‌نامه و Eplore دسترسی داشته باشید و از قسمت تحتانی نیز می‌توانید اقدام به شروع کنید. این برنامه جزییات خاصی ندارد که بتواند شما را گیج کند. کلاب هاوس هم مانند تلگرام وقتی برای اندروید عرضه شود مخاطبان بیشتری را میتواند جذب کند چون هم کاربردی است و هم ساده.

شیبثیبشص - کلاب هاوس

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.