اطلاعات عمومی

سایت آمازون

1117111 - سایت آمازون

قطعا برای یکبار هم که شده نام جف بیزوس به گوش شما خورده است. او ثروتمند ترین فزد حال حاظر دنیا است. او این ثروت عظیم را از سایت آمازون کسب کرده است. این سایت یک فروشگاه اینترنتی است که کالا و خدمات خود را به سراسر کشور های دنیا میفرستد. جف بیزوس خالق و مالک این وبسایت قدرتمند است.

سایت آمازون چیست؟

شرکت تجارتی اینترنتی در کشور امریکا قرار دارد ، که در سال1994 میلادی توسط جف بیزوس در شهر سیاتل واقع در ایالت واشنگتن کشور امریکا تاسیس شد. این شرکت در ابتدا کتاب هارا به فروش میرساند و کم کم وسایل دیگری نیز برای فروش گذاشت. این شرکت رفته رفته گسترش یافت تا اینکه امروزه بیش از 2 میلیون فروشنده در آمازون مشغول به کسب درآمد از فروش محصول هستند.

چگونه از آمازون کسب درآمد کنم؟

شاید برای شما جالب باشد که همه افراد میتوانند در آمازون کار کنند و کسب درآمد آن هم از نوع دلار داشته باشند. شما کافی است محصولی را داشته باشید آن را وارد انبار آمازون کنید تا خود جف و همکارانش آن را برای شما به فروش برسانند. برای این منظور وارد سایت چینی علی بابا شوید محصول را سفارش دهید البته شما میتوانید محصول را حتی در نزد خود نگه دارید و خودتان آن را برای مشتری بفرستید که این امر در ایران میسر نمی باشد.

چگونه به صورت امن در آمارون کار کنم؟

ما نمیتوانیم هر محصولی را در سایت آمازون بفروشیم. ایم محصولات شامل محصولات دیجیتالی و مارک هستند. چرا که آن شرکت ها حق این را به شما نمیدهند که از فروش آن ها کم کنید. پس باید در این سایت قانون حق کپی رایت را رعایت کنید. اگر این قانون را زیر پا بگذارید زیر 24 ساعت توسط شرکت ها زوم میشوید و آن ها از شما شکایت خواهند کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.