اطلاعات عمومی

یوتوب

112212 - یوتوب

برنامه یوتوب یکی از برنامه هایی است که هنوز بی مردم ایران باب نشده است. ولی کم کم در حال معروف شدن است. این برنامه آنقدر قوی است که میتواند جای اپ هایی مثل اینستاگرام را بگیرد. چرا که قابلیت های زیادی دارد که از جمله میتوان به درآمد دلاری آن اشاره کرد.

قابلیت های برنامه یوتوب

شما در این برنامه میتوانید ساعت ها سرگرم شوید بی انکه کلیپ ها تمام شود. در این برنامه همانند اینستا میتوانید کانالی را فالو یا سابسکرایب کنید و از ویدیو های جدید آن آگاه شوید. حتی برخلاف اینستا میتوانید کیفیت فیلم هارا تغییر دهید و آن را به عقب و جلو برگردانید. در این پلتفرم خود یوتوب بسته به تعداد سابسکرایب ها و یا لایک و ویو به شما حقوق میدهد و این پول را از تبلیغاتی ک بین کلیپ های شما پخش میکند به دست میاورد.

چگونه برنامه یوتوب را دریافت کنیم؟

به طور معمول این برنامه روی تلفن همراه شما نصب است ولی اگر نبود بسته به نوع گوشی که اندروید است و یا آی او اس آن را از سایت ها و برنامه هایی مثل اپ استور یا گوگل پلی دریافت کنید. و اگر میخواهید خودتان نیز در این برنامه کلیپ بسازید نیز باید برنامه اندروید استودیو را نیز دانلود کنید تا بتوانید ویدیو هارا به طوری صحیح آپلود کنید.

تیلیغات بین ویدیو ها برای چیست؟

در برنامه یوتوب قرار است که اگر تعداد سابسکرایب های شما به عدد 1000 و زمان جمعی مشاهده کلیپها به 4000 ساعت رسید یوتوب به شما درآمد دهد. اما این درآمد از جیب خود نمیدهد بلکه آن را از تیلیغاتی که بین کلیپ پخش میکند به دست میاورد که بخشی از آن را به  سازنده کلیپ و بخشی را نیز به جیب خود میزند.

آینده یوتوب

بدون شک برنامه یوتوب آینده ای فوق العاده در ایران خواهد داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.