دسته‌بندی نشده

برنامه کوینکس

4877 - برنامه کوینکس

صرافی کوینکس یکی از معتبر ترین صرافی های حال حاضر جهان است که حتی ایران را نیز تحریم نکرده است. این صرافی برای راحتی مشتریان خود برنامه صرافی خود را ارائه داده است که مزیت ها و معایب خاص خود را دارد. امنیت این صرافی زبان زد است. ولی این نکته را باید دانست که کوینکس هم مانند سایر صرافی ها زیر سایه بایننس مخفی شده است.

امنیت صرافی کوینکس چگونه است؟

شما قبل از واریز وجه به صرافی کوینکس باید ابتدا امنیت خود را در این صرافی بالا ببرید تا مورد هجوم هکر ها قرار نگیرید. ایتدا برنامه گوگل آئوتنتیکیتور را دانلود کنید و در برنامه صرافی وارد این قسمت امنیتی شوید. سپس در برنامه یاد شده QR کد را اسکن کنید. خواهید دید بعد از یوزر پسوورد کوینکس کدی که در برنامه گوگل آئوتنتیکیتور وجود دارد را نیز میخواهد تا به شما اجازه ورود و معامله را دهد.

چگونه برنامه کوینکس را دانلود کنیم؟

چون در این برنامه قرار است سرمایه خود را وارد کنید به هیچ عنوان از نسخه های مشابه آن استفاده نکنید. و یا از گوگل پلی دانلود کنید و یا از اپ استور. از سایت های دیگر دانلود نکنید حتی اگر معتبر باشند. در ضمن وقتی وارد سایت کوینکس میشوید حتما آدرس سایت را بررسی کنید که درست باشد و وارد سایت های مشابه کلاهبرداران نشوید.

علت عدم تحریم ایران؟

همانطور که میدانید برنامه کوینکس و صرافی مذکور مردم ایران را برخلاف بایننس تحریم نکرده است. ولی ایا این مورد همیشگی است؟ خیر اگر سیاست مدیران صرافی تغییر کند ممکن است حسابی که با آی پی ایران وارد شده اید بلوکه شود و پولتان در ثانیه ای صفر شود. پس فکر نکنید چون این صرافی با ما ایرانی ها فعلا مشکلی ندارد پس کاملا امن هستیم.

امیدوارم فقط سود این بازار شامل حال شما شود….

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.