اطلاعات عمومی

برنامه سیگنال چیست؟

414114 - برنامه سیگنال چیست؟

شاید شما هم دنبال اپلیکیشنی هستید که امنیت شما را در دنیال اینترنت تامین کند. پیام رسان های متعددی در اینترنت هستند ولی کدام یک میتواند خیال شما را بابت حفظ حریم شخصیتان راحت کند؟ برنامه سیگنال جزو پیام رسان های متنی تصویری میباشد که امنیت قابل توجهی دارد.

شناسنامه برنامه سیگنال

این برنامه در سال 2013 بر اساس دغدغه حفظ امنیت کاربران توسط ماکسی مارلین اسپایک متولد شد. محور این برنامه بر اسان حفظ امنیت است.  تامین مالی این برنامه نه از طریق تبلیغات است و نه فروش اطلاعات بلکه از طریق سرمایه گذاران خصوصی است. از طرفی برای ما نیز هزینه ای ندارد.

امکانات سیگنال چگونه است؟

سیگنال پیامرسان متنی تصویری است و در آن میتوانید پیام هایتان را به صورت رمزگذاری شده ارسال کنید. از طرفی میتوانید تماس تصویری چند نفره با دوستانتان برقرار کنید و با خیال راحت در عین امنیت از آن لذت ببرید. تماس صوتی از دیگر قابلیت های سیگنال است.

شباهت و تفاوت سیگنال با سایر پیام رسان ها

شاید شما هم راجب فروش اطلاعات توسط مارک زاکربرگ مالک واتس آپ شنیده باشید. ولی آیا تاحالا شنیدید که سیگنال در حال فروش اطلاعات به دیگران است؟

اپلیکیشن سیگنال قابلیت تماس های دو نفره یا چند نفره را دارد که از این نظر نیز از سایر پیام رسان ها برتری دارد.

چگونه سیگنال را دریافت کنم؟

ایم اپ را میتوانید از اپ استور و یا گوگل پلی دانلود کنید. اما به همین دو برنامه محدود نمیشود و سایت های زیادی نیز هستند که سیگنال را به طور کاملا رایگان در خدمت شما عزیزان میگذارند. فقط به این نکته توجه کنید که سیگنال را به صورت نسخه اورجینال دانلود کنید و از دانلود این برنامه امن از سایت های نامعتبر بپرهیزید که در این صورت ممکن است علاوه بر لو رفتن اطلاعات شخصیتان به موبایل شما نیز اسیب وارد شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.