دسته‌بندی نشده

روبیکا

برنامه روبیکا با کاربرد فراوانی که در دل خود جای داده است توانسته تعداد نصبی های خود را بسیار بالا ببرد. از طرفی با تبلیغات گسترده ای که این برنامه در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران داشته توانسته خود را به عنوان غولی در دنیای اپلیکیشن های کاربردی معرفی کند. این برنامه کاملا ایرانی است.

کاربرد های برنامه روبیکا

این اپ دارای قابلیت های زیادی است. شما در این برنامه میتوانید هزاران فیلم و سریال ایرانی و خارجی را به طور کاملا رایگان تماشا کنید. از طرفی میتوانید مانند اینستاگرام برای خود صفحه شخصی درست کنید و خود را در آن مطرح کنید. یکی از بزرگترین قابلیت های روبیکا امکان کسب درآمد از آن است. یعنی اگر کانال شما گسترده باشد و لایک و ویو آن بالا باشد روبیکا به شما دست مزد خواهد داد.

اپلیکیشن روبیکا را از کجا دریافت کنم؟

شما این برنامه را میتوانید از اپ استور یا گوگل پلی دانلود کنید. البته منبع دریافت این برنامه به همین دو مورد ختم نمیشود و سای های معتبر زیادی نیز هستند مه این اپ را ارائه میدهند.

رعایت دو نکته در دریافت این برنامه ضروری است.

1- این برنامه کاملا رایگان است پس برای دریافت آن وجهی را نپردازید.

2- از دانلود نسخه مشابه روبیکا بپرهیزید و حتما نسخه اورجینال را دانلود کنید چرا که ممکن است در نسخه مشابه کد های مخربی وجود داشته باشد که به تلفن شما آسیب بزند.

روبیکا خوبه یا بد

در خوب بودن روبیکا که شکی وجود ندارد. اما کاش برنامه هایی مانند تلگرام و اینستا دیگر وارد این برنامه نمیشد. چون کاربر دنبال کیفیت است. و وقتی  نرم افزار اینستا از کیفیت بالاتری برخوردار است دیگر سمت روبیکا نمی اشد. پس بهتر است برای ارتقا اپ به این موارد نیز توجه جدی شود تا این اپلیکیشن کاربردی جای پیام رسان های خارجی را نیز بگیرد. برنامه روبیکا کاملا ایرانی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.