اطلاعات عمومی

دیتوکس

اگر شما هم از استفاده مکرر و طولانی از تلفن همراه خود رنج میبرید و نمیتوانید این مورد را حل کنید میتوانید از اپلیکیشن هایی استفاده کنید که گوشی موبایل شما را قفل میکنند. برنامه دیتوکس (detox) یکی از بهترین ابزارهایی است که تلفن شما را برای مدت زمانی که تعیین میکنید قفل میکند و تا این زمان سپری نشود قفل را باز نمیکند.

کاربرد برنامه دیتوکس چیست؟

وقتی این برنامه را دانلود و آن را روی موبایل خود نصب میکنید روی قسمت قفل برنامه کلیک میکنید . در این زمان چارتی برای نمایش زمان به شما نمایش میدهد که میتوانید مدت زمان قفل گوشی خود را تعیین کنید. بعد از اینکار برنامه برای اطمینان اخطاری را میدهد و در صورت تایید شما این کار توسط دیتوکس انجام میشود.

دقت داشته باشید که اگر تایید را بزنید هیچ راهی برای خروج از اینکار وجود ندارد و تنها راه این است که صبر کنید تا زمان قفلی که تعیین کرده اید به پایان برسد.

از کجا برنامه دیتوکس را دانلود کنم؟

شما میتوانید این برنامه را از گوگل پلی و اپ استور  دانلود کنید و آن را روی موبایل خود نصب کنید. البته سایت های معتبری نیز این برنامه را ارائه میدهند. قبل از دانلود برنامه حتما از سالم بودن منبع اطمینان حاصل کنید.

برای چه کسانی مناسب است؟

برنامه دیتوکس برای افرادی که وقت زیادی را در گوشی موبایل میگذرانند مناسب است. این قبیل افراد مانند کنکوری ها هستند که تایم زیادی را پای شبکه های مجازی میگذرانند. کافیست در ساعات اولیه صبح قفل را فعال نموده تا 11 شب که تایم استراحت است از گوشی خود استفاده کنند.

راجب قفل بودن باید این نکته را ذکر کنم که در این برنامه شما نمیتوانید بیشتر از 12 ساعت گوشی را قفل کنید که این مورد جزو مزیت های این برنامه است.

موفق باشید…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.