اطلاعات عمومی

برنامه اینشات

44440 - برنامه اینشات

نرم افزار های موبایلی و ویندوزی زیادی وجود دارند که میتوانید به کمک آنها  ویدیو کلیپ درست کنید  ویرایش کنید و عکس های خود را به هر شکلی که دلتان بخواهد دربیاورید. یکی از این برنامه های کاربردی برنامه اینشات است. شما میتوانید با این نرم افزار ویدیو های یوتوبی و اینستاگرامی خود را بسازید بدون اینکه لوگو برنامه روی ویدیو و عکس بیفتد.

کاربرد های برنامه اینشات

در این نرم افزار حرفه ای شما سه قابلیت اصلی را میتوانید داشته باشید. اولی آن ساخت کلیپ است و دیگری ویرایش یک عکس و سومی ترکیب کردن چند عکس و حتی ساخت لوگو های حرفه ای.  در این اپ موبایلی بعد از ساخت هر کلیپ میتوانید حتی کیفیت کلیپ را نیز انتخاب کنید و سپس آن را ذخیره کنید. این را در نظر داشته باشید که این برنامه برخلاف سایر برنامه ها لوگو خود برنامه را روی فیلم و یا عکس نمیاندازد که قابلیتی بسیار خوبی به شمار میاید.

برنامه اینشات را از کجا دریافت کنم؟

شما میتوانید این برنامه را از اپ استور و گوگل پلی و یا حتی از سایت هایی که این برنامه را ارائه میدهند دریافت کنید. این برنامه حجم بالایی ندارد و فضای زیادی را روی تلفن همراه شما اشغال نمیکند. فقط سعی کنید این برنامه را از هر سایتی دانلود نکنید تا سلامت موبایلتان حفظ شود.

چه نوع کلیپ هایی را میتوان با اینشات شما ساخت؟

 

میتوانید با این برنامه کلیپ های یوتوبی و اینستاگرامی را به بهترین شیوه ممکن بسازید.  فقط سعی کنید براساس پلتفرمی که قرار است برنامه را در آن ارائه دهید حق کپی رایت را رعایت کنید تا مشکلی برای شما رخ ندهد. در گوشه بالا سمت چپ نیز نام کانال خود را بنویسید تا سود جویان کلیپ شما را به نام خود باز نشر نکنند.

موفق و پر پول باشید…

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.